+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66

Plurima Lab Technologies

Plurima Lab Technologies

Сучасне лабораторне обладнання від вітчизняного виробника

Виробляємо прилади для контролю якості сільгосппродукції, комбікормової сировини та зерна, а також пропонуємо комплектуючі та витратні матеріали

Гарантуємо 100% відповідність світовим стандартам якості. Видаємо гарантію. Надаємо технічну підтримку. Здійснюємо постачання по всіх регіонах України за короткий термін.

 

Вивчити асортимент

 

Новинки виробництва

У цьому розділі представлені прилади власного виробництва для визначення вмісту жиру в продуктах харчування, комбікормової сировини, соняшнику, сої і т.д. Також у продажу необхідні комплектуючі та розхідники. Екстракція по Сокслету У цьому розділі представлені прилади власного виробництва для визначення вмісту жиру в продуктах харчування, комбікормової сировини, соняшнику, сої тощо. Також у продажу необхідні комплектуючі та витратні матеріали.

Установка призначена для визначення вмісту сирої клітковини у зернових культурах, харчових продуктах та кормах. Характеризується високою надійністю і точністю показань, при цьому набагато доступнішими за імпортні аналоги. Установка для визначення вмісту клітковини PF 12 Установка призначена для визначення вмісту сирої клітковини у зернових культурах, харчових продуктах та кормах. Характеризується високою надійністю і тонкістю показань, при цьому набагато доступнішими за імпортні аналоги.

Прилад призначений для використання в процесі визначення білка методом К'єльдаля, суттєво прискорюючи його. Встановлення зручне в експлуатації, дозволяє підібрати оптимальні умови спалювання для різних типів продуктів (10 етапів нагріву). Мінералізатор (дигестор) KD 10 Прилад призначений для використання в процесі визначення білка за методом К'єльдал, прискорюючи його істотно. Встановлення зручне в експлуатації, дозволяє підібрати оптимальні умови спалювання для різних типів продуктів (10 етапів нагріву).

Пристрій призначений для очищення газоподібних середовищ від домішок у різних хіміко-технологічних процесах, мокрому озоленні при дослідженнях визначення вмісту протеїну/азоту К'єльдалем. Скруббер PS Пристрій призначений для очищення газоподібних середовищ від домішок у різних хіміко-технологічних процесах, мокрому озоленні при дослідженнях визначення вмісту протеїну/азоту за К'єльдалем.

Найбезпечніший каталізатор завдяки невеликому вмісту міді, а також відсутності солей ртуті та селену, застосовується для прискорення процесу мінералізації аналізованого зразка при нагріванні з концентрованою сірчаною кислотою. Каталізаторні таблетки для К'єльдаля Найбезпечніший каталізатор завдяки невеликому вмісту міді, а також відсутності солей ртуті та селену, застосовується для прискорення процесу мінералізації аналізованого зразка при нагріванні з концентрованою сірчаною кислотою.

 

Гарантія якості - запорука успішної роботи вашого виробництва.

Все наше обладнання виконане відповідно до світових стандартів.
Високотехнологічні пристрої із відмінними експлуатаційними характеристиками.
Обов'язковий контроль якості перед відвантаженням та надання гарантії.
Якість підтверджується постійними позитивними відгуками клієнтів.
 

До вибору

 

Причини, через які клієнти вибирають Plurima Lab Technologies

Надійність - реалізуємо лабораторне обладнання власного виробництва, а також займаємося постачанням імпортних приладів з 2015 року.
Кваліфікована служба підтримки – консультуємо з технічних та експлуатаційних особливостей пристроїв та допомагаємо зробити правильний вибір.
Оперативність виконання замовлень – організовуємо доставку обладнання та необхідних комплектуючих та розхідників у мінімальні терміни.
Пунктуальність - виконуємо всі взяті перед клієнтом зобов'язання вчасно, оскільки цінуємо свою репутацію і цінуємо своїх замовників.
Індивідуальний підхід - вся наша робота будується на задоволення запитів клієнта, ми враховуємо кожен випадок і готові запропонувати найкращі умови.
Хороша репутація — сьогодні кожен п'ятий клієнт звертається до нас за рекомендацією, що говорить про вигоду співпраці з нами.
 

До співпраці

 

Чому варто замовити наше обладнання?

Максимально вигідне співвідношення ціни та якості
Наші прилади вигідно відрізняються від закордонних виробників за ціною, при цьому якість та сучасна елементна база знаходиться на високому рівні, тому що всі необхідні важливі елементи використовуються зарубіжним виробництвом, а самим виготовленням та прикладанням мозкового штурму займається вже наша компанія.

Задоволення потреб виробничих лабораторій

В асортименті є установки для екстракції по Сокслет, апарати для визначення вмісту клітковини, прилади для визначення білка/азоту по К'єльдалю і супутні витратні матеріали. Немає потреби в очікуванні 4-6 тижнів постачання обладнання або заміну якихось деталей.

Побачити каталог обладнання

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner