+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Обладнання для аналізу зерна

Якість зерна встановлюється шляхом відбору проб з кожної партії та проведенні аналізу на лабораторному обладнанні. Серед розглянутих параметрів: обсяг маса, засміченість, вологість, хімічний аналіз та ін. У даному розділі представлені прилади для визначення клейковини, індексу Зелені, лабораторні млини та ін. Все лабораторне обладнання для аналізу зерна має офіційну гарантію.

 

Лабораторне обладнання для аналізу зерна: особливості

 

Лабораторне обладнання для аналізу зерна: відмивання клейковини, для розрахунку індексу клейковини. Кількість клейковини є найважливішим критерієм якості зерна при його закупівлі.

Лабораторні млини необхідні для помелу зерна (сухого і вологого). Може працювати при вологості зерна 15-17%. Це один з найважливіших приладів в аналізі зерна. Є вузькоспеціалізовані млини (наприклад, тільки для пшениці), а також універсальні для будь-яких круп і харчових продуктів.

Прилади для обчислення індексу Зелені. Пристрій виконує седиментационный аналіз борошна.

 

Прилади для визначення індексу Зелені, лабораторні млини

 

Лабораторні млини, прилади обчислення клейковини, індексу Зелені та інші — є необхідними для оснащення сільськогосподарських лабораторій та інших центрів, що займаються аналізом якості зерна та борошна.

Plurima Lab Technologies є виробником лабораторних пристроїв, а також реалізує техніку інших перевірених заводів-виготовлювачів. Надаємо кваліфіковану технічну підтримку, допомогу у виборі необхідного обладнання та комплектуючих.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner