+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Шланги і трубки лабораторні

Повідомлення та підключення обладнання між собою відбувається за допомогою лабораторних шлангів і трубок. Аксесуар використовується в якості гнучкого продовження скляних або металевих відводів. Лабораторні гумові трубки допоможуть направити воду від дистилятора, з'єднати ємності та інше.

 

Різноманітність лабораторних трубок і шлангів для лабораторій

Харчові трубки і лабораторні з'єднання відрізняються за матеріалом, з якого виробляються, діаметру, товщині стінок, прозорості. В залежності від матеріалу виділяють:

  • силіконові;
  • ПВХ;
  • армовані.

Силіконові часто використовують для лабораторій. Придатні для експлуатації при підвищених температурах. ПВХ частіше зустрічаються в харчовій промисловості. Прозорі трубки дозволяють спостерігати за переміщенням рідини. Армовані шланги використовують для систем, які перебувають під тиском, так як характеризуються більшою стійкістю на розрив.

Лабораторні та харчові шланги відрізняються такими характеристиками:

  • стійкість до хімічно активних речовин;
  • міцність при підвищенні температури;
  • гнучкістю.

В лабораторіях часто використовують всілякі кислоти, луги та їх розчини. Так як вони здатні розчиняти різні матеріали стійкість трубок є важливим показником. При нагріванні розчинів відбувається розширення шланга. Це необхідно, щоб він не потріскався. Гнучкість лабораторних трубок необхідна для зручної організації простору. Важливо не перегинати шланг під 90 градусів, так як це призведе до пошкоджень.

 

Як перевірити лабораторні гумові трубки

Перед началом использования лабораторные резиновые трубки необходимо осмотреть и выявить возможные трещины и повреждения. На комплектующих для лабораторий и пищевого производства не должно содержаться следов смазки, талька и прочих веществ. Для очистки внутреннего пространства используют ватный тампон, который предварительно смочен в спиртовом растворе. Его закрепляют прочной нитью и пропускают по всей длине. Соединения лабораторных шлангов должно происходить герметично, чтоб не пропускать содержимое.

Купити шланги і трубки для лабораторій можна в нашому магазині. Допоможемо підібрати потрібне обладнання та аксесуари для організації роботи підприємства.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner