+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Засоби першої допомоги

 

 

Засоби першої допомоги повинні бути на кожному підприємстві і в кожному будинку. Від травм, дрібних забитих місць, саден і порізів не застрахований ніхто. Їх можна отримати як на роботі, так і в побутових умовах. У цьому розділі ви знайдете товари першої допомоги для очей, а також при отриманні мікротравм.

 

Перша допомога для очей

 

Надання першої допомоги для очей має бути максимально швидким, адже очі — дуже чутливий орган і при попаданні чужорідного тіла або хімречовин вирішити долю зору можуть секунди. В каталозі запропоновані наступні засоби:

  • розчини для промивання при попаданні чужорідного тіла (розчин хлористого натрію 0,9%);

  • розчин для очей при попаданні хімречовин (розчин фосфатних солей концентрацією 4,9%).

Засоби допомоги постачаються у флаконах від 200 до 1000 мл, а також наборами. Є флакони з насадками для промивання двох очей одночасно.

 

Допомога при мікротравмах: порізах і саднах

 

В даному розділі представлені диспенсери пластиру — засоби першої допомоги, що дозволяє в лічені секунди дістати пластир при мікротравмах: порізі або садна, не звертаючись в медпункт. Такий пристрій дає швидкий доступ до лейкопластырю, дозволяє витягти його однією рукою, може заповнюватися різними видами пластиру. У каталозі є диспенсери з водостійкими, еластичними і детектируемыми пластирами, які можуть знадобитися при різних видах діяльності.

У нас ви знайдете основні засоби для надання допомоги при мікротравмах (саднах і порізах). Товари від датського виробника Plum. Для оформлення замовлення, залиште свій номер телефону у формі зв'язку, зателефонуйте менеджерам компанії або напишіть. Максимально швидка обробка і відправка по всій країні.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner