+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Перша допомога при мікротравмах – порізах та саднах.

Під час виробничого процесу виникнення різних порізів і саден мють місце з досить високою часткою ймовірності. Перша допомога в такому випадку повинна надаватися одразу, щоб виключити інфікування рани, яке можливе навіть при найдрібніших мікротравмах шкіри. Пропонуємо до вашої уваги сучасний диспенсер для пластиру, який має містити кожна аптечка на виробництві.

 

Вміст аптечки при порізах та саднах

 

Здавалося б, що про порізи та садна можна відразу забути. При таких мікротравмах багато хто навіть не вживає жодних дій, щоб знезаразити шкіру. Але насправді це неправильно. Нас оточує величезна кількість патогенних мікроорганізмів, які при створенні оптимальних умов мають здатність до жахливо швидкого розмноження. Траплялися сумні випадки масштабного сепсису, коли вхідні ворота інфекції вдавалося виявити важко. Причиною цього служили мікроскопічні порізи, і якби одразу було надано адекватну першу допомогу, жодних наслідків не було б.

Якщо під час роботи з необережності виникають садна або порізи, необхідно ретельно промити це місце милом, потім дістається аптечка та диспенсер пластиру, рана заклеюється, і тільки після цього про неї справді можна забути та не переживати про наслідки.

 

Диспенсер для пластиру — перша допомога при мікротравмах

 

Пропонуємо сучасний диспенсер для пластиру, який має містити аптечка на будь-якому підприємстві. Продумана конструкція дозволяє легко взяти необхідну кількість перев'язувального матеріалу і в найстисліші терміни організувати обробку подряпин і порізів. Така перша допомога при мікротравмах – запорука відсутності проблем у майбутньому. Звертайтесь! Наші ціни вас приємно здивують.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner