+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Диспенсер пластиру QuickFix

При виникненні порізів або інших дрібних травм найкращим перев'язувальним матеріалом є пластир. Еластичні і водостійкі пластирі добре фіксують рану і дозволяють продовжити працювати в самі стислі терміни. Представляємо вашій увазі сучасний диспенсер пластиру QuickFix, який підійде під різні типи матеріалу, його змінні касети легко витягуються, а також із ним добре видно, коли пластир в них закінчується.

 

Еластичні і водостійкі пластирі

 

Ті, хто звик користуватися одноразовими пластирями, знає, як складно підібрати дійсно якісні стрічки, щоб вони не відклеювалися від найменшого руху чи подиху вітерця. Пропоновані в цій категорії еластичні та водостійкі пластирі мають бездоганну якість, вони чудово тримаються тривалий час, оберігаючи рану від попадання не тільки бруду, а й вологи.

Вони вставлені у спеціальні змінні касети, щоб використання було максимально гігієнічним. Щоб взяти необхідну кількість, немає потреби забруднети все навколо кров'ю, диспенсери QuickFix вирішують цю проблему легко та просто. Кожна людина просто акуратно візьме потрібну кількість пластирів одним легким рухом. Це дуже просто, як і все геніальне!

 

QuickFix диспенсери та змінні касети до них

 

Наш інтернет-магазин пропонує інноваційні медичні товари, які мають бути у будь-якій виробничій аптечці. Диспенсери пластиру QuickFix та змінні касети до них виправдовують кожну вкладену в них копійку. Ви можете заправляти в них як м'які еластичні, так і водостійкі пластирі, які добре тримаються і мимоволі не відклеюються. Звертайтесь! Наші ціни та високий рівень обслуговування вас приємно здивують.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner