+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Диспенсер QuickFix Довгий

Завжди в наявності диспенсери QuickFix для пластирів, детектіруемого і звичайні. Продукція виготовляється в Данії і має масу унікальних переваг: від максимальної зручності експлуатації до відповідності жорстким гігієнічним стандартам. Довгий диспенсер QuickFix можна придбати зі змінною пластиною.

 

Детектіруемого і еластичні диспенсери для пластирів

Всі диспенсери для пластирів від компанії Plum, представлені на сайті нашого підприємства, можна розділити на два види: звичайні еластичні і детектіруемого. У другому випадку кожен видатковий елемент має вбудовану вставку з металу, яка легко визначається детектором.

 

Основні переваги диспенсерів для пластирів:

  • забезпечують ефективну захисту ран та ушкоджень;
  • мають достатню довжину, щоб їх можна було обернути кілька разів навколо пальця;
  • довго тримаються на тілі, не викликають дискомфорту при тривалому носінні;
  • каждый длинный диспенсер QuickFix соответствуют высоким стандартам качества и экологической безопасности.

Детектируемые и обычные эластичные  пластыри датского производства без проблем выдерживают интенсивное воздействие, хорошо тянутся и сохраняют свою целостность. Они рекомендованы для использования на предприятиях пищевой отрасли, в столовых и т.д. Диспенсер QuickFix длинный содержит 60 пластырей, в комплект входит 6 упаковок по 30 единиц расходников. Для получения более подробной информации о диспенсерах обращайтесь к нашим менеджерам-консультантам в телефонном режиме.

 

Оригінальні диспенсери QuickFix

Отримання мікротравм і подряпин — подія неприємна, але регулярно случающееся на різних виробничих підприємствах. Диспенсери QuickFix допоможуть вам оперативно накласти пластир на рану і захистити її від небажаних мікрочастинок (пилу, бактерій) і механічних впливів. Наша компанія реалізує оригінальні засоби першої допомоги датського виробництва за дуже доступними цінами. Придбати детектіруемого і звичайні диспенсери для пластирів можна через сайт або зв'язавшись з нами по телефону. Гарантуємо ідеальний технічний стан продукції, повну комплектацію диспенсерів QuickFix та відповідність заявленим характеристикам. Компанія Plurima Lab Technologies успішно співпрацює з безліччю вітчизняних виробників і пропонує їм дійсно кращі товари на вигідних умовах.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner