+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Перша допомога для очей

Очі треба берегти як від механічних, так і від будь-яких інших пошкоджень. Цей найважливіший орган досить уразливий, і, на жаль, піддається різного роду травм, не тільки механічного характеру, але і хімічного. Представляємо вашій увазі спеціальні флакони та комплекти Plum Eye і Neutral. Це унікальна перша допомога для очей при попаданні в них сторонніх частинок, а також агресивних речовин — кислот і лугів.

 

Флакони та комплекти Plum Eye

 

Коли під повіку потрапляє дрібна піщинка, створюється таке враження, що туди потрапив величезний камінь або розпечена голка, наскільки сильні больові відчуття і дискомфорт. Якщо перша допомога не буде надана в найкоротші терміни, це загрожує мікротравмами очей або ж виникненням серйозного запалення.

В умовах виробництва, на будівництвах, автосервісах і інших місцях швидко надати допомогти при попаданні чужорідних частинок в око не так вже й просто. Відсутність чистої водопровідної води, неможливість вимити руки і дотримати інші правила асептики можуть призвести до інфікування і так травмованого ока при спробі витягти потрапила частку. Для цих цілей створені спеціальні флакони Plum Eye, зроблені на основі фізіологічного розчину, сродненного до біологічних рідин слізних каналів. Цей засіб допомагає акуратно вимити чужорідні частинки. У нашому асортименті представлені і невеликі флакони, і професійні комплекти для оснащення аптечок і медпунктів.

 

Помощь для очей Neutral

 

Загрозу для очей несуть не тільки механічні частинки. При виникненні різних нещасних випадків у них можуть потрапити агресивні речовини — кислоти або лугу. У цьому випадку від того, наскільки швидко була надана перша допомога, залежить життєздатність органу. Спеціальний засіб Neutral призначений для швидкої нейтралізації хімічних речовин.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner