+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Первая помощь при попадании в глаза инородных частиц

Коли в око потрапляє найдрібніша пилинка, часто навіть невидима без спеціальних пристосувань, здається, що в нього вп'ялася розжарена голка. Поверхня ока усіяна нервовими закінченнями, покликаними реагувати на все з метою захисту. На виробництві в різних галузях, очі щодня наражають на ризик травмувань. Щоб перша допомога у разі потреби була надана у найоперативніші терміни, призначені закриті комплекти Plum Eye та флакони Neutral.

 

Закриті комплекти Plum Eye

 

На кожному виробництві, незалежно від сфери діяльності, має бути аптечка для першої допомоги. Останнім часом вона дуже часто комплектується спеціальними засобами захисту очей. Спеціальні закриті комплекти Plum Eye дозволяють за лічені хвилини промити очі стерильним фізіологічним розчином у разі потрапляння в них сторонніх частинок. Такі комплекти встановлюються стаціонарно у спеціально відведеному для цього місці. При необхідності рідину для очей можна дістати одним легким рухом, аналогічно рідкому милу з диспенсера.

Склад Plum Eye нейтральний, це схожий із біологічними рідинами організму фізіологічний розчин. Він м'яко впливає на слизову, не пече та не викликає інших неприємних відчуттів.

 

Флакони Neutral

 

Трапляються ситуації, коли в око може потрапити агресивна речовина. У таких випадках треба діяти негайно! Від того, як швидко буде надано першу допомогу, залежить майбутня працездатність органу, тобто здатність бачити! Спеціальні флакони Neutral нейтралізують різні типи лугів та кислот, дбайливо очищають від них поверхню ока.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати інноваційні флакони Neutral і закриті комплекти Plum Eye для першої допомоги органам зору в різних ситуаціях на виробництві. Звертайтеся!

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner