+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Перша допомога при попаданні в очі кислот і лугів

Наші очі — ніжний орган, який потрібно ретельно берегти від травм, а особливо від попадання кислот і лугів. Дуже багато провадження у свою аптечку включають спеціальні кошти саме для очей, щоб у разі несподіваної неприємності перша допомога була надана якомога швидше. Пропонуємо вам окремі флакони Plum Eye і Neutral, а також універсальні комбіновані комплекти з цих коштів.

 

Комбіновані комплекти, флакони Plum Eye і Neutral

 

Правильна перша допомога для очей при попаданні лугів або ряду кислот повинна бути комплексною. Спочатку необхідно нейтралізувати агресивні речовини за допомогою спеціального складу Neutral, а потім остаточно очистити внутрішню поверхню очей фізіологічним засобом Plum Eye. Такий комплексний підхід дає відмінні результати, зводить можливість виникнення побічних ефектів практично до нуля, а це вкрай важливо.

Повноцінна очищення при попаданні кислот або лугів повинна розпочатися якомога раніше, тому на різних виробництвах рекомендується встановлювати диспенсери з такими коштами або ж роздавати невеликі флакони для індивідуального використання.

 

Допомога для очей від кислот і лугів

 

Наш інтернет-магазин пропонує оптимальні ціни на комбіновані комплекти, що включають два ефективних для очей кошти Plum Eye і Neutral. Вони допоможуть швидко промити очі при попаданні кислот та лугів, а також нейтралізувати дію цих шкідливих речовин. Перша допомога буде надана в оптимальний строк, визначений правилами безпеки. На сайті представлені різні дозування. Ми проконсультуємо про правильному використанні і необхідній кількості. Звертайтеся.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner