+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Титрування

Титрування - поширений і один із найстаріших способів кількісного аналізу. Він дає точні результати обчислень, особливо під час використання сучасних автоматичних титраторів. У цьому розділі представлено обладнання для титрування, бюретки та дозатори від світових лідерів з виробництва лабораторної техніки.

 

Устаткування для титрування

 

Суть методу титрування — у додаванні до зразка розчину, із заздалегідь встановленою концентрацією (титрат). Метод використовується у всіх аналітичних лабораторіях. Безліч міжнародних стандартів та методик рекомендують використання саме даного способу кількісного аналізу.

Автоматичні титратори та бюретки (дозатори) використовуються для визначення кислотності вина, заквасок та напоїв, вмісту солі в харчових продуктах та напоях, вміст білка, хлоридів у воді та ін.

 

Автоматичні титратори, бюретки та дозатори

 

Автоматичний титратор дає можливість реалізації великої кількості методик титрування одному приладі з максимально високою точністю вимірювань. У каталозі запропоновані імпортні економічні титратори з лінійними та динамічними режимами роботи. Можливість зміни бюреток (дозаторів) різного об'єму.

Plurima Lab Technologies є виробником лабораторного обладнання, а також реалізує імпортні прилади та комплектуючі від перевірених торгових марок. Наявність офіційної гарантії та післягарантійне обслуговування. Щоб оформити замовлення, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном компанії.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner