+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Вагове обладнання

Компанія пропонує широкий асортимент вагового промислового обладнання. Постійно в наявності лабораторні, аналітичні ваги, а також аналізатори вологості. Електронні пристрої характеризуються високою точністю, а також оперативністю виконання вимірювань. Купити вагове обладнання від виробника можна за досить лояльними цінами. Прогресивного типу пристрої оснащені безліччю функцій, опцій, що дозволяє їх застосовувати для виконання вимірювальних і обчислювальних операцій. При цьому користуватися апаратами досить швидко і зручно.
 

Аналітичні, лабораторні ваги і аналізатори вологості

Аналізатори вологості, а також аналітичні, лабораторні ваги мають компактні розміри, невелика вага, тому їх можна використовувати стаціонарно, а також в мобільному режимі, для виконання вимірювань в будь-яких умовах. Основними перевагами електронного вагового обладнання можна назвати:

  • можливість роботи зі надмалих величинами;
  • опції за підготовку звітів та інших видів інформації;
  • простоту налаштування актуальних робочих параметрів;
  • присутність в державному реєстрі України.

Постачання лабораторного обладнання здійснюються безпосередньо від виробника, тому його можна вигідно купити в інтернет-магазині компанії. У каталозі представлені найбільш ходові моделі лабораторних, аналітичних терезів, аналізаторів вологості, які застосовуються в різних галузях виробництва.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner