+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Аналітичні ваги

Ваги аналітичні електронні застосовуються в самих різних сферах людської діяльності. Так, подібний вимірювальний прилад з платформою з нержавіючої сталі використовується для оцінки ювелірних виробів, аналізу складу рідких, сипучих і твердих матеріалів. Завдяки цьому, дані аналітичні ваги можна зустріти, як в дослідних медичних центрах, так і на виробництві харчових продуктів. За рахунок особливостей конструкції, що дані прилади відносяться до першого або другого класу точності. В наявності хороший вибір професійних аналітичних лабораторних ваг Radwag. Продукцію можна придбати, як оптом, так і поштучно, завдяки чому з нашою командою вигідно працювати всім клієнтам без винятків. Для узгодження деталей заявки або отримання детальнішої інформації щодо конкретної торговельної позиції, зв'яжіться з нами по телефону або онлайн.

 

Особливості аналітичних лабораторних ваг

Основною особливістю аналітичних лабораторних ваг є максимальна точність зважування, що дозволяє працювати з дрібними і легкими об'єктами (до одного суб-міліграма). Дане устаткування може бути механічним. В цьому випадку вам будуть потрібні мініатюрні гирьки. Також існують ваги аналітичні електронні. Подібна продукція вважається еталонною, адже людський фактор зводиться до нуля, а роль гирьок виконує база даних, закладена у спеціальну програму. Компанія «Плюрима Лаб Технолоджіс» пропонує купити професійне лабораторне обладнання від польської торгової марки Radwag. В даному розділі зібрані аналітичні ваги з захисним кожухом з прозорого матеріалу, рідкокристалічним дисплеєм і вагоприємной платформою з нержавіючої сталі.

 

Робота з електронними вагами аналітичними з платформою з нержавіючої сталі

Слід пам'ятати, що для отримання коректного результату в процесі роботи з електронними вагами аналітичними, вам буде потрібно дотримуватися ряду правил. Дане професійне лабораторне обладнання дуже чутливе, тому навіть порошинки або протягу вистачить, щоб зняті показання були не зовсім вірні. По-перше, пам'ятайте, що встановлювати аналітичні весы Radwag можна на всі поверхні, крім дерев'яних. По-друге, намагайтеся захищати їх від прямих сонячних променів. Також не варто використовувати ваги там, де встановлені потужні калорифери або системи кондиціонування. І, нарешті, не варто поміщати на весоприемную платформу з нержавіючої сталі, занадто гарячі або холодні предмети. Зразок повинен мати кімнатну температуру, щоб не утворилося рух повітря всередині кожуха безпеки. Якщо дотримуватися правила експлуатації аналітичних лабораторних ваг, вони будуть служити довго і надійно.

 

Купуйте аналітичні ваги і лабораторне обладнання Radwag

Если вам требуется консультация в процессе выбора весов аналитических электронных, а также другого профессионального лабораторного оборудования Radwag, свяжитесь с нашими сотрудниками. Мы отлично знаем ассортимент и подберем именно те устройства, которые будут полностью соответствовать вашим производственным задачам. Все аналитические лабораторные весы имеют сертификаты качества и могут быть отправлены в любой населенный пункт Украины. Способ доставки и оплаты оговаривается. Заказывайте компактные и точные аналитические весы недорого. Також в каталозі можна купити багато інших апаратів для проведення досліджень різного роду.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner