+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Ваги лабораторні

Шукаєте надійну модель технічних лабораторних ваг? Потрібен прилад для визначення маси матеріалів і бажано, щоб він підходив як для рідких, так і сипучих зразків? В даному розділі зібрано вражаючий асортимент даної продукції. До речі, у нашому каталозі можна купити інше лабораторне обладнання від торгової марки Radwag. Дані вимірювальні прилади можуть бути механічними, в цьому випадку вам знадобиться комплект гирьок. Однак на сьогоднішній день підвищеним попитом користується більш сучасні пристрої. Мова йде про електронні лабораторних вагах. Купити їх у нашому каталозі можна, як поштучно, так і оптовими партіями різних обсягів. Завдяки цьому з нами вигідно працювати, як приватним особам, так і представникам бізнесу з різною спеціалізацією. Для узгодження деталей заявки або отримання максимально повної інформації щодо конкретної торговельної позиції, зв'яжіться з нашою командою онлайн або по телефону.

 

Електронні лабораторні ваги для визначення маси матеріалів

Хоча і механічні, і цифрові лабораторні ваги застосовуються в одних і тих же цілях, останні вважаються більш кращим вибором. Суть в тому, що, хоча лабораторні ваги та не є настільки чутливими, як аналітичні, вони все ж розраховані на мінімальний вагу (до 200 гр залежно від моделі). Тому некоректна робота з гирками може сильно вплинути на результати зважування твердих зразків, а також рідких і сипких матеріалів. У випадку з технічними вагами лабораторними Radwag електронного типу такої проблеми не виникне, адже людський фактор зводиться практично до нуля.

 

Професійне лабораторне обладнання для різних предметів

Найчастіше професійне лабораторне обладнання потрібно в процесі виготовлення медикаментів, дослідницької та аналітичної діяльності. Основною відмінністю електронних лабораторних ваг є висока точність (1 і 2 клас), компактні габарити. Оскільки купити подібні вимірювальні прилади можна відносно недорого, їх часто вибирають для використання у сферах, в яких відхилення на один – два суб-милиграмма не є суттєвим. У цьому розділі можна знайти продукцію з Польщі, а також від українського виробника.

 

Купуйте технічні лабораторные весы Radwag

Если вы нуждаетесь в консультации в процессе выбора технических лабораторных весов и других устройств для исследовательской деятельности, свяжитесь с нами прямо сейчас. Наша команда отлично знает ассортимент каталога и прекрасно разбирается в особенностях предлагаемой продукции. Благодаря этому мы подберем технику в рамках заданного бюджета, которая будет полностью соответствовать вашим целям. Заказывайте лабораторные весы Radwag недорого. Также в каталоге «Плюрима Лаб Технолоджис» можно купить много других измерительных приборов.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner