+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Аналізатори вологості

В наявності хороший вибір електронних аналізаторів вологості. Дані вологоміри є професійним лабораторним обладнанням. Продукція торгової марки Radwag з Польщі використовується для визначення маси сухих залишків, а також відносної вологості в сипучих і рідких продуктах. Прилади працюють за термогравиметрическому принципом і поєднують в собі, як нагрівальні елементи, так і вагові модулі. Щоб придбати аналізатори вологості, оптом або поштучно, зв'яжіться із співробітниками «Плюрима Лаб Технолоджіс» за телефоном або через даний сайт.

 

Професійні електронні аналізатори вологості в сипучих і рідких продуктах

Електронні аналізатори вологості використовуються для визначення маси сухих залишків і відносної вологості, як сипких, так і рідких продуктів. Завдяки цьому за допомогою пропонованих вологомірів Radwag перевіряється якість зернових з різних партій, м'яса, деревини, будівельних матеріалів і навіть миючих засобів. Зверніть увагу, що не всі професійні аналізатори вологості розраховані на роботу з нафтопродуктами. Однак при бажанні можна купити вимірювальне лабораторне обладнання і для цих цілей.

 

Вологоміри Radwag для визначення маси сухих залишків і відносній вологості

Пропоновані професійні моделі електронних аналізаторів вологості сипких і рідких продуктів відрізняються рядом істотних переваг:

  • наявністю рідкокристалічного дисплея, на якому відображається вся інформація;
  • пам'яттю результатів і параметрів на тисячу позицій;
  • можливістю роботи декількох операторів, загальною кількістю до шести осіб;
  • вбудованим «рідним» програмним забезпеченням;
  • можливістю спостерігати за процесом через спеціальне віконце;
  • декількома базами даних для різних груп інформації;
  • підвищеною швидкістю процесу;
  • чотирма режимами сушіння.

Дані моделі вологомірів Radwag відносяться до категорії лабораторного обладнання, що гарантує високу точність вимірювань. Зверніть увагу, що використання аналізаторів вологості здатне значно спростити процес визначення маси сухих залишків, а також відносної вологості зразка.

 

Купуйте аналізатори вологості та інше лабораторне обладнання

Поскольку предлагаемые электронные анализаторы влажности оснащены USB разъемом, а также картами памяти, передача данных может осуществляться вручную или по проводу. Также стоит упомянуть о том, что в последних моделях влагомеров от Radwag галогенные лампы были заменены на инфракрасные, что значительно расширило диапазон продуктов,  которые можно анализировать. Отправка лабораторного оборудования для определения массы сухих остатков и относительной влажности в образцах, осуществляется во все регионы Украины. Способ оплаты и доставки согласовывается дополнительно. Заказывайте анализаторы влажности для сухих и жидких продуктов недорого. Также у нас можно купить недорого много других агрегатов для лабораторных исследований.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner