+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Осмометри Knauer

Осмометри KNAUER — пристрої, призначені для вимірювання концентрації осмотично активних речовин і осмотичного тиску. Такі прилади необхідні при біохімічних і біофізичних дослідженнях. В даному розділі каталогу представлені прилади Knauer для біохімічних та біофізичних досліджень, вимірювання осмотичного тиску також комплектуючі для проведення досліджень.

 

Прилади Knauer для біохімічних та біофізичних досліджень

 

Прилади Knauer точно і в короткі терміни виконують біохімічні та біофізичні дослідження, вимірюють осмотичний тиск.

Представлені в каталозі прилади Knauer оснащені елементами Пельтьє і мікропроцесором, який контролює автоматичні обчислення. Осмометр — автономний пристрій, може бути оснащене принтером. Прилад автоматично відображає температурну криву для кожного калібрування і вимірювання.

Всі представлені товари випускаються компанією Knauer і повністю сумісні один з одним. Виробник не рекомендує використовувати комплектуючі інших марок з приладами Knauer — це може призвести до спотворення результатів досліджень. У розділі ви також знайдете вимірювальні головки, принтери для осмометров, калібрувальні розчини, а також такі комплектуючі для вимірювання осмотичного тиску, як скляні стакани, пластикові пробірки, парові фільтри, папір для принтера та ін.

 

Якісні осмометри і комплектуючі для вимірювання осмотичного тиску

 

Виробником осмометрів та комплектуючих для вимірювання осмотичного тиску, представлених у даному каталозі, виступає німецька компанія Knauer. Це одна з провідних європейських компаній із виробництва лабораторного обладнання. Справжня німецька якість, офіційна гарантія.

Детальну інформацію про апарати для вимірювання осмотичного тиску ви можете отримати у менеджерів Plurima Lab Technologies. Зв'язок можливий телефоном або через форму сайту.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner