+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Визначення протеїну/азоту

 

 

В даному розділі представлено обладнання для визначення протеїну/азоту з максимально точними результатами і мінімальним часом проведення. Кількість вмісту азоту і білків в харчових та кормових добавках — важливий показник їх якості. Обладнання включає мінералізатор, паровий дистилятор і скрубер. В каталозі також є катализаторные таблетки і папір для зважування, що не містить азот. Існують різні способи визначення протеїну/азоту, одним з перевірених і класичних вважається метод К'єльдаля.

 

Особливості визначення протеїну/азоту методом К'єльдаля

 

Метод К'єльдаля використовується для визначення кількості азоту/протеїну в харчової і комбікормової промисловості, в хімічній і фармацевтичній сферах, при виробництві напоїв та ін. Метод відповідає міжнародним стандартам.

Процедура аналізу включає три етапи:

- мінералізація (спалювання) зразка;

- дистиляція (відгонка з парою);

- титрування.

Мінералізатор проводить найскладніший етап робіт — мокре озолення, при якому відбувається «спалювання» зразка в сірчаній кислоті. Катализаторні таблетки необхідні для прискорення процесу. Скрубер використовується на етапі озолення в мінералізаторі для поглинання і нейтралізації газоподібних випарів кислоти. Для відгонки з парою застосовується паровий дистилятор, який гарантує герметичність і повну безпеку процесу.

 

Мінералізатори, парові дистилятори, скрубери і катализаторні таблетки

 

Plurima Lab Technologies є виробником мінералізаторов, парових дистилляторв, скруберів і каталізаторних таблеток. В каталозі також є імпортні комплектуючі: водоструминні насоси, папір для зважування. Все представлене обладнання спрямоване на створення умов щодо визначення протеїну/азоту методом К'єльдаля. Всі товари відповідають світовим стандартам якості. Ми надаємо гарантію, проводимо післягарантійне обслуговування. З усіх деталей звертайтеся до менеджерів компанії.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner