+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Скрубер

У лабораторіях, які займаються аналізом вмісту азоту за К'єльдалем, встановлюють скрубери для очищення газоподібних середовищ. Скрубери для очищення газів затримують випари, що виділяються, які можуть негативно позначитися на навколишньому середовищі. Скрубери вітчизняного виробництва доступні для замовлення на нашому сайті.

 

Особливості використання скруберів для очищення газоподібних середовищ

Основне призначення скрубера - уловлювання твердих частинок, суспензій та іншого з газів, що відводяться. Такий спосіб очищення відноситься до мокрих методів. Фактично метод полягає у промиванні газового середовища за допомогою води. Скрубери ефективні при очищенні газу від пилу, аерозолю, диму та туману. При цьому розмір забруднювачів не має значення. До недоліків цього методу досвідчені користувачі відносять утворення великої кількості шламу.

 

Переваги скруберів

Фільтрування газу за допомогою скрубера відбувається досить швидко. Використання установки абсолютно безпечно для персоналу, так як розповсюдження парів неможливо. Ця особливість також захищає супутнє обладнання від корозії і пошкоджень. До переваг скруберів для очищення газів відносять:

  • відсутність необхідності підключення до водопостачання;
  • компактні габарити, що дозволяє використовувати його при мінімальних площах;
  • велику площу для обробки парів;
  • наявність великої потужності насоса.

Управління скрубером відбувається за допомогою мінералізаторів КD10 або KD 10T. Також можлива самостійна робота. В обладнанні передбачений двоступінчастий процес поглинання випарів і нейтралізації забруднень. Скрубери підходять для використання в аналізі вмісту протеїну та азоту в зразках. Скрубери для очищення газоподібних середовищ вітчизняного виробництва можна купити на нашому сайті. Все обладнання забезпечується гарантією. Ефективність роботи скруберів українського виробництва порівнянна з імпортними аналогами.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner