+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Парові дистилятори для відгонки з парою

Основним призначенням парових дистиляторів для відгонки з парою є визначення аміачного азоту, білкового азоту при методі Къельдаля. З цим добре справляються апарати PSD виробництва Plurima Lab Technologies. Великою перевагою апаратів є простота використання. Для цього не потрібні спеціальні наладчики. Задача посильна для працівників лабораторії. Парові дистилятори оснащені сенсорною панеллю управління з простим інтерфейсом. Це дозволяє максимально гнучко варіювати актуальні робочі параметри.
 

Парові дистилятори PSD

Важливою перевагою є точне дозування борної кислоти, лугу і дистильованої води під час аналізу. Серед інших переваг парових дистиляторів можна назвати:

  • зрозуміле меню, яке доступне на чотирьох мовах, у тому числі українською та російською;
  • можливість контролю витрат води;
  • наявність опції самодіагностики, що дозволяє швидко і точно виявити наявність дефектів;
  • системи захисту від перебоїв в мережі.

Виробник забезпечив кожен апарат системою індикації, яка дозволяє стежити за поточним етапом процесу, а також про виникнення збоїв. Незважаючи на високу технічну оснащеність, купити парові дистилятори для відгонки з парою можна за відносно невисокою ціною.

 

Парові дистилятори PSD з відмінним співвідношенням ціна/якість

Парові дистилятори PSD володіють оптимальними габаритами і вагою, що спрощує їх транспортування, монтаж. Купити дистилятори від виробника можна з самою швидкою доставкою, що допоможе уникнути довгого очікування, що нерідко трапляється при замовленні імпортних аналогів.

Крім всіх інших достоїнств, обладнання відрізняється тривалим терміном експлуатації. Для виробництва корпусу та інших комплектуючих застосовуються нержавіюча сталь, що гарантує стійкість до механічних навантажень, до корозійних процесів та інших видів впливів. Можливість придбати парові дистилятори PSD від виробника дозволяє заощадити кошти. Для всіх клієнтів доступні вигідні умови співпраці, а також найлояльніші ціни. Звертайтеся!

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner