+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Бані водяні лабораторні

Обов'язковим обладнанням для багатьох дослідницьких, виробничих лабораторій є електричні водяні бані. Обладнання застосовується для створення оптимальних температурних умов, які необхідні для різних видів хімічних реакцій. Представлені в каталозі водяні лазні для лабораторій від виробника здійснюють нагрів до 100 градусів за Цельсієм. Техніка функціонує за принципом нагрівання і охолодження, що дозволяє виконувати широкий спектр різноманітних досліджень. Вироби відрізняються тривалим терміном служби, тому як для виробництва основних елементів корпусу застосовується нержавіюча сталь.

 

Електричні водяні лазні від виробника недорого

Крім підтримки оптимальної температури, електричні водяні лазні також здатні виконувати такі функції:

  • поступове випаровування, екстракцію;
  • повільне нагрівання до потрібної температурної позначки;
  • формування в середовищі нерозчинних опадів.

Виробник пропонує пристрої з простим принципом управління, завдяки чому не потрібно спеціальне навчання співробітників. Апаратом можна відразу користуватися, минаючи довгий вивчення основних опцій і функцій.

 

Водяні лабораторні лазні застосовуються в таких сферах:

  • у медицині, для проведення діагностики біологічного матеріалу, зокрема, для пророщування флори;
  • в харчовій промисловості, для аналізу продуктів харчування, сировини;
  • у випробувальних центрах для визначення якості речовин різного походження.

Представлені в каталозі електричні водяні лазні від виробника забезпечують точний нагрівання або охолодження до потрібної температури, що дозволяє звести відхилення в отриманих результатах до мінімуму.

 

Електричні водяні лазні для лабораторій

Немаловажным преимуществом также являются компактные размеры оборудования различного объема. Это позволяет рационально расходовать свободное пространства рабочей зоны, что особенно важно для небольших по площади помещений.  Водяные бани для лабораторий можно приобрести с официальной гарантией от производителя. Благодаря прямым поставкам, стоимость продукции является весьма умеренной, и более выгодной по сравнению с аналогичными предложениями других точек продаж. Электрические водяные бани различной емкости доступны в наличии и под заказ. Професійне обладнання для проведення досліджень, випробувань допоможе досягти адекватних, достовірних результатів без зайвих маніпуляцій.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner