+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Особливості сучасних дистиляторів для води

Особливості сучасних дистиляторів для води

Затребуваність чистої дистильованої води досить широка. Є промислові підприємства, де подача такої рідини необхідна в інтенсивному, а деколи ще і в безперервному режимі. У цьому випадку раціональна установка стаціонарного обладнання. Промислові дистилятори для води мають велику продуктивність. Сучасні моделі радують ще й енергозбереженням.

Також досить затребувані лабораторні дистилятори для води. Чистота критично важлива для проведення безлічі типів аналізів, тому покупка такого устаткування повністю економічно виправдана.

 

Лабораторні дистилятори для води

 

Сфера застосування лабораторних дистиляторів для води дуже широка. Вони успішно використовуються у великих аптеках, які виготовляють ліки за рецептами, медичних стаціонарах, лабораторних комплексах різного профілю і різних підприємствах.

Промисловий дистилятор — це прилад, що виробляє очищення води за допомогою теплової перегонки. Сучасний лабораторний дистилятор досить продуктивний, він здатний очистити до 150 літрів води в годину. Конструктивно такі апарати не є складними, але враховуючи специфіку роботи декількома рівнями безпеки приділяється особлива увага.

На ринку представлений широкий вибір лабораторних дистиляторів. Вони різняться за продуктивністю, функціональністю і, звичайно ж, вартість.

 

Промислові дистилятори для води

 

Конструкція промислового дистилятора складається з декількох важливих вузлів, керованих електронною платою. Серед них:

  • конденсатор;

  • нагрівальний елемент;

  • випарний бак.

В якості нагрівального елемента може бути використаний як ТЕН, так і електрод. Прилади з останніми набагато могутніше, але і вимогливішими до електричних потужностей.

 

Догляд за електричними дистилляторами для води

 

Щоб дистилятори електричні для води служили протягом тривалого періоду часу, важливо правильно їх експлуатувати в суворій відповідності з інструкцією та загальними рекомендаціями, а також своєчасно доглядати.

Промышленные лабораторные дистилляторы работают в основном от проточной воды, качество которой славится не самым лучшим образом. Естественно, что на тепло-нагревательном элементе образовывается накипь. Поэтому регулярная чистка ТЭНов является одним из основных этапов ухода за такого рода оборудованием. Сделать это можно несколькими способами, как при помощи лимонной кислоты, так и механическим способом. Если очистку не проводить вовремя, сначала у оборудования упадет производительность, затем поднимется потребление электроэнергии, а после может произойти полная поломка.

При інтенсивній експлуатації догляд проводиться часто, не рідше 2-3 разів на тиждень або навіть частіше за необхідності. Регулярне обслуговування теж повинно проходити не рідше 1 рази на місяць.

Прості правила допоможуть зберегти обладнання на довгі роки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner