+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Сушильні шафи

Реалізуємо високоякісні сушильні шафи для лабораторій. Продукція власного виробництва відрізняється високими технічними характеристиками, зручна в експлуатації і дуже надійна. Рекомендуємо дані сушильні шафи для лабораторного посуду. На вибір пропонуються моделі різної ємності і потужності. Зверніться до наших співробітників, і вони порадять нагрівальне обладнання з оптимальними параметрами.

 

Функціональні сушильні шафи для лабораторного посуду і матеріалів

У каталозі представлені функціональні сушильні шафи для лабораторного посуду та матеріалів. Всі їх об'єднують наступні переваги:

  • висока якість виготовлення і збірки;
  • відмінна місткість;
  • надійність матеріалів виготовлення (нержавійка);
  • наявність зручних полиць для розміщення посуду;
  • захист від перегріву, висока продуктивність.

Реалізуємо сушильні шафи для лабораторного посуду, оснащені вентиляторами і з природною конвекцією. Вид обладнання залежить від специфіки виконуваної роботи лаборантом. Зв'яжіться з менеджерами-консультантами компанії Plurima Lab Technologies, щоб вони допомогли вам підібрати пристрій потрібного типу.

Реалізовані нами сушильні шафи для лабораторного посуду і матеріалів можуть використовуватися для проведення пикнометрического аналізу, а також сушіння хімічних речовин. Ми випускаємо функціональне лабораторне обладнання, що відповідає міжнародним стандартам якості та ефективності. Максимальні показники маси та об'єму высушиваемых зразків становлять 75 кг і 90 л.

 

Якісні і недорогі сушильні шафи для лабораторій

Якщо ви шукаєте першокласне лабораторне обладнання, компанія Plurima Lab Technologies готова забезпечити вас саме такими пристосуваннями. Наші сушильні шафи для лабораторій характеризуються підвищеною надійністю, зручністю експлуатації і тривалим терміном служби. Як виробники якісних і недорогих сушильних шаф ми маємо можливість реалізовувати їх без зайвих націнок, а також надавати послуги гарантійного обслуговування. Для замовлення сушильних шаф для лабораторій скористайтеся сайтом компанії. Гарантуємо швидку доставку по Україні та індивідуальний підбір умов співпраці для кожного клієнта. У Plurima Lab Technologies працюють досвідчені професіонали, які знають, які сушильні шафи найкращим чином впорається з вашими завданнями. Телефонуйте, консультуйтеся, замовляйте!

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner