+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Макет (Головна)

Ціну уточнюйте

  • Послуга
Макет (Головна)Послуга
Ціну уточнюйте
+380677079866
  • +380 (66) 282-43-31
  • +380 (67) 707-98-66
+380677079866
  • +380 (66) 282-43-31
  • +380 (67) 707-98-66

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сучасне лабораторне обладнання від вітчизняного виробника

Виготовляємо прилади для контролю якості сельхозопродукції, комбікормової сировини та зерна, а також пропонуємо комплектуючі та витратні матеріали

Гарантуємо 100% відповідність світовим стандартам якості. Видає гарантію. Надаємо технічну підтримку. Здійснюємо постачання по всіх регіонах України в короткі терміни.

Вивчити асортимент

Новинки виробництва

У цьому розділі представлені прилади власного виробництва для визначення вмісту жиру в харчових продуктах, комбікормова сировина, соняшник, сої тощо. Також у продажу необхідні комплектуючі та витратні засоби. Екстракція з Сокслету У цьому розділі представлені прилади власного виробництва для визначення вмісту жиру в харчових продуктах, комбікормова сировина, соняшник, сої тощо. Також у продажу необхідні комплектуючі та витратні засоби. Установлення призначене для визначення вмісту сирої клітковини в зернових культурах, харчових продуктах і кормах. Характеризується високою надійністю й точністю показань, водночас набагато доступніший за імпортні аналоги. Встановлення для визначення вмісту клітковини PF 12 Установлення призначене для визначення вмісту сирої клітковини в зернових культурах, харчових продуктах і кормах. Характеризується високою надійністю й точністю показань, водночас набагато доступніший за імпортні аналоги. Прилад призначений для використання в процесі визначення білка за методом Кельдалю, суттєво пришвидшуючи його. Встановлення зручне в експлуатації, дає змогу підібрати оптимальні умови спалювання для різних типів продуктів (10 етапів нагрівання). Мінералізатор (дигестор) KD 10 Прилад призначений для використання в процесі визначення білка за методом Кельдалю, суттєво пришвидшуючи його. Встановлення зручне в експлуатації, дає змогу підібрати оптимальні умови спалювання для різних типів продуктів (10 етапів нагрівання). Пристрій призначений для очищення газоподібних середовищ від домішок у різних хіміко-технологічних процесах, мокрим озоном під час досліджень визначення вмісту протеїну/азоту через К'єльдалю. Скруббер PS Пристрій призначений для очищення газоподібних середовищ від домішок у різних хіміко-технологічних процесах, мокрим озоном під час досліджень визначення вмісту протеїну/азоту через К'єльдалю. Найбезпечніший каталізатор завдяки невеликому вмісту міді, а також брак солей ртуті та селену, застосовується для прискорення процесу мінералізації аналізованого зразка під час нагрівання з концентрованою сіркою. Каталізаторні таблетки для кельдалю Найбезпечніший каталізатор завдяки невеликому вмісту міді, а також брак солей ртуті та селену, застосовується для прискорення процесу мінералізації аналізованого зразка під час нагрівання з концентрованою сіркою.

Гарантія якості — запорука успішної роботи вашого виробництва

Наше обладнання виготовлене відповідно до світових стандартів.
Високотехнологічні пристрої з чудовими експлуатаційними даними.
Обов'язковий контроль якості перед відвантаженням і надання гарантії.
Якість підтверджується постійними позитивними відгуками клієнтів.
 

До вибору

Причини, за якими клієнти вибирають Plurima Lab Technologies

Надійність — реалізуємо лабораторне обладнання власного виробництва, а також займаємося постачаннями імпортних приладів із 2015 року.
Кваліфікована служба підтримки — консультуємо за технічними та експлуатаційними особливостями пристроїв і допомагаючи зробити правильний вибір.
Оперативність виконання замовлення — організуємо доставку обладнання та необхідних комплектуючих і витратників у мінімальні терміни.
Пунктуальність — виконує всі взяті перед клієнтом зобов'язання вчасно, оскільки цінуєш свою репутацію та цінує своїх замовників.
Індивідуальний підхід — уся наша робота будується на задоволення запитів клієнта, ми враховуємо кожен випадок і готові запропонувати найкращі умови.
Гарна репутація — на сьогодні кожен п'ятий клієнт звертається до нас за рекомендацією, що говорить про вигоду співпраці з нами.
 

До співпраці

Чому варто замовити наше обладнання?

Максимально вигідне співвідношення ціни та якості
Наші прилади вигідно відрізняються від закордонних виробників за ціною, водночас якість і сучасна елементна база є на високому рівні, позаяк усі необхідні важливі елементи використовуються закордонного виробництва, а самим виготовленням і Докладанням мозкового штурму займається вже наша компанія.

Задовольнення потреб виробничих лабораторій
В асортименті є установки для екстракції за Сокслетом, апарати для визначення вмісту клітковини, прилади для визначення білка/азота за Кельдалю та супутні витратні матеріали. Немає потреби в очікуванні 4-6 тижнів постачання обладнання або заміни якихось деталей.

Побачити каталог обладнання

Працювати з Plurima Lab Technologies просто!

Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner