+380 (66) 282-43-31
+380 (67) 707-98-66
Plurima Lab Technologies

Муфельні печі

Компанія «Плюрима Лаб Технолоджіс» пропонує високоякісні лабораторні муфельні печі, що працюють від мережі. Дане електричне лабораторне обладнання необхідне для проведення аналітичних робіт і є професійним. Зверніть увагу, що керамічні муфельні печі типу СНОЛ, виготовлені українським виробником, відрізняються від своїх зарубіжних аналогів тільки вартістю. Завдяки цьому ви зможете придбати дану продукцію в нашому каталозі виключно за вигідною ціною. Товар доступний для замовлення в різних кількостях, тому з нами працюють, як власники невеликих організацій, так і представники мереж лабораторій, в яких вимагається велика кількість подібних печей. Для отримання більш детальної інформації конкретної торгової позиції або для оформлення заявки та узгодження її деталей, зв'яжіться з нашою командою онлайн або у телефонному режимі.

 

Лабораторне обладнання СНОЛ для проведення аналітичних робіт

Керамічна муфельна піч СНОЛ, пропонована в даному розділі, підійде не тільки для проведення аналітичних робіт. Сфера застосування даної продукції виключно широка. Так, подібні агрегати потрібні для роботи з металами (у тому числі і в ювелірній галузі), озолення, кремації, випалу кераміки, висушування, випалювання керамічних виробів. Лабораторні муфельні печі, як правило, відрізняються від своїх побратимів можливістю більш точно регулювати температуру в камері. Це дозволяє працювати з ними на високому професійному рівні. Щоб купити муфельну піч, натисніть відповідну кнопку або зв'яжіться з нашими співробітниками.

 

Професійні лабораторні керамічні муфельні печі

Запропоновані лабораторні муфельні печі відрізняються рядом переваг:

  • точним контролером температури;
  • обшивкою робочої частини кожухом з кераміки;
  • високою якістю термоізоляційних матеріалів;
  • розташування нагрівачів в пазах робочої частини;
  • наявністю механізму блокування дверцят;
  • чотиристороннім нагріванням камери;
  • отвором в двері для встановлення контрольної термопари.

Якісні керамічні муфельні печі СНОЛ можуть бути укомплектовані різними температурними контролерами. Є професійне лабораторне обладнання з аналоговим, програмованим і мікропроцесорним пристроєм. Всі муфельні печі для проведення аналітичних робіт з даного розділу виділяються максимально доступною ціною.

 

Купуйте лабораторні муфельні печі СНОЛ

Обратите внимание, что если вам требуется грамотная консультация в процессе выбора лабораторных муфельных печей, наша команда профессионалов готова  помочь. Продукция может быть отправлена в любой населенный пункт Украины. Керамические муфельные печи всегда есть в наличии. Способ оплаты, доставки и прочие нюансы сделки оговариваются в частном порядке. Заказывайте муфельные печи СНОЛ недорого. Также у нас можно купить другое лабораторное оборудование профессионального уровня.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner