Стерилізатори
Особливості роботи медичних повітряних стерилізаторів
Стерилізатори медичні повітряні допомагають боротися із забрудненням патогенними мікроорганізмами інструментів. Досягається це за допомогою потоків гарячого сухого повітря. Температура останнього може досягати 190 градусів.
Конструкція стерилізатора складається з:
- камери з нагріваючим елементом;
- електроконтактних термометрів;
- грат і сіток для розміщення інструментів;
- кришки з можливістю блокування;
- автоматичного таймера.
В стерилізаторі передбачений комплекс вентиляції. З її допомогою забезпечується рівномірний розподіл нагрітих повітряних мас у внутрішній камері.
Початок роботи пристрою відбувається з вибору потрібних параметрів:
- температури;
- періоду;
- програми.
Після цього процес запускається автоматично. Тривалість стерилізації залежить від встановленого температурного режиму: чим вище, тим менше часу необхідно для обробки інструменту.
Правила вибору медичних стерилізаторів для лабораторного посуду
Стерилізатори для обробки лабораторного посуду бувають різних модифікацій. Між собою вони відрізняються по зовнішньому вигляду і наявності тих чи інших функцій. При виборі стерилізуючого обладнання слід звернути увагу на такі фактори:
- матеріал, який використано при виготовленні;
- вбудовані функції;
- розміри і вага;
- спосіб управління.
Матеріал, з якого створюють медичні стерилізатори, характеризується високою міцністю і стійкістю до високих температур. Зазвичай це жаростійка нержавіюча сталь. Для теплоізоляції застосовують пожежобезпечні матеріали. Використання такої сировини дозволяє мінімізувати рівень споживання енергоресурсів та підвищити ефективність. Для зручності роботи в стерилізаторі передбачено безліч автоматичних програм. Стерилізувати можна медичну посуд, яка створена з металу і скла. В інструкції до інструментів вказана інформація про подібній обробці. Купити стерилізатори інструментів для лабораторій і медичних установ можна на нашому сайті.